Nowa rola marketingu - IV edycja konferencji Marketing Progress

Można tam szukać inspiracji. Odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Poznać panujące trendy i przede wszystkim - czerpać wiedzę od autorytetów. Wydarzenia takie jak odbywająca się po raz czwarty konferencja Marketing Progress to okazja do realizacji każdego z tych zadań.
Foto: Materiały prasowe Konferencji Marketing Progress
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę
Materiały prasowe Konferencji Marketing Progress

Nowa rola marketingu - główny temat konferencji

Wydaje się, że jedną z podstawowych cech dobrego  marketera powinna być umiejętność przystosowania się zmian. Dynamiczny rozwój, przemiany oczekiwań, trendy konsumenckie, nowe narzędzia - to tylko kilka tematów, które poznać powinien każdy marketer. Okazją do tego by je zgłębić jest IV Konferencja Marketing Progress.

Tematem tegorocznej edycji są właśnie wspomniane przemiany. O najważniejszych trendach i tym, co warunkować będzie sukces marek posłuchać będzie można podczas prowadzonych wykładów, wymienić opinie w czasie wydarzeń za kulisami oraz poznać je od strony praktycznej podczas warsztatów.

Prelegenci konferencji Marketing Progress

Dwa dni i cały czas rosnąca lista prelegentów, warsztaty oraz wykłady prowadzone przez autorytety - to moim zdaniem najlepsza rekomendacja wydarzenia. Jak podają organizatorzy, wykłady prowadzić będą między innymi osoby takie jak Jacek Kotarbiński, Natalia Hatalska, Marek Staniszewski, przedstawicieli marek takich jak UBER reprezentowany przez Kacpra Winiarczyka oraz Oknoplast ze swoją przedstawicielką Magdaleną Cedro. W gronie prelegentów znajdzie się także Rezigiusz.

IV edycja konferencji Marketing Progress

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się we Wrocławiu, w kinie Nowe Horyzonty. Będzie trwała dwa dni - od 13 października. Dokładny plan konferencji znaleźć można na stronie wydarzenia: http://marketingprogress.pl/.

Po takiej zapowiedzi pozostaje tylko czekać - my czujemy się zachęceni i czekamy na kolejne informacje o prelegentach i tematach ich wystąpień. Więcej informacji znajdziesz także na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1132861686781507/.

 

Zapisz się na newsletter Marketing 101


Zapisz się na newsletter, a nie ominą Cię nowe artykuły!

Technologie marketingowe
pomagające zwiększać zasięgi, generować leady, automatyzować i analizować kampanie.
Dowiedz się więcej

wróć na górę